Jesienna sesja rodzinna w skansenie

Tadzio i Franio z rodzicami

 

Marlena i Marek wraz z Tadziem i Franiem to cudowna rodzina, którą znam od wielu lat! Pamiętacie tę cool starszą siostrę Waszej przyjaciółki? Tak, dla mnie to właśnie Marla. To Marlena i Marek uwierzyli w moją fotografię jeszcze zanim ja w nią wierzyłam, za co zawsze będę im wdzięczna. Dlatego byłam zachwycona, kiedy poprosili mnie o uchwycenie ich pociech podczas sesji dziecięcej. Wyszła nam z tego jesienna sesja rodzinna w skansenie i, nie ukrywam, bardzo się z tego cieszę!

Pewien październikowy poranek, który spędziliśmy w chorzowskim skansenie był idealnym momentem na sesję w tym miejscu. Dzień był ciepły, a zwiedzających można było zliczyć na palcach jednej ręki!

 

Adrianna-Zok-sesja-rodzinna-Śląsk- naturalna (1)
Adrianna-Zok-sesja-rodzinna-Śląsk- naturalna (4)
Adrianna-Zok-sesja-rodzinna-Śląsk- naturalna (2)

Głównym motywem naszej sesji był spacer zakończony mini piknikiem – co zawsze jest naprawdę świetnym pomysłem. 
Dzieciaki wraz z rodzicami wspólnie spędzały czas eksplorując jesienny park, a Marek wziął ze sobą nawet kasztany, które dzieci zebrały wcześniej na wypadek gdyby nie udało im się ich znaleźć na miejscu 😀 

Franio i Tadzio grali w gry, hasali po polankach Skansenu w Chorzowie i zaznajamiali się ze zwierzętami.

The family sat down on the doorstep of an old hut for a second and we could not resist taking a few photos right there.

Na zakończenie przyszła kolej na mini piknik z jabłkami i leniwym czytaniem książek, podczas którego powstało moje ulubione zdjęcie z tej sesji (możecie je zobaczyć na samym dole). Finalnie sesję zakończyliśmy zabawą w kocach, która nigdy nie zawodzi i wywołuje dużo śmiechu!

Family sessions are extraordinary! We tend to take photos of everything that surrounds us but forget about ourselves. The brief moments of the photosession create memories that will be cherished forever and make for a beautiful memento for the years to come.

Once again, Marlena, Marek, Tadzio and Franio, thank You! Your support means everything to me.

Sprawdź zakładkę FAQs żeby dowiedzieć się z jakim wyprzedzeniem najlepiej umówić się na sesję!