FAQs

Na etapie przygotowywania się do sesji powinniście skupić się na sobie i zadbać o to, żeby podczas sesji niczym się nie przejmować, czuć się pewnie i swobodnie. Właśnie po to powstała sekcja FAQs – żeby pomóc Wam rozwiać wszelkie wątpliwości jeszcze przed naszym spotkaniem. Jeżeli nie znajdziecie tutaj odpowiedzi na nurtujące Was pytania, śmiało możecie do mnie napisać. Pamiętajcie, nie ma głupich pytań, a ja na wszystkie chętnie odpowiem. Zwłaszcza, jeśli to Wasza pierwsza sesja 😉

 
 

Jak umówić się na sesję?

Jest to bardzo prosty proces. Pierwszym krokiem jest oczywiście skontaktowanie się ze mną. Odezwijcie się na Instagramie, bądź przez maila. Odpowiem na Wasze pytania i postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości. Dogadamy szczegóły, takie jak termin sesji czy jej lokalizację.

Z jakim wyprzedzeniem umówić się na sesję?

 

Staram się planować sesje maksymalnie na 2 miesiące do przodu, ale jeśli bardzo Wam zależy, możemy umówić się na bardziej odległy termin, bądź sesję last minute – wszystko jest kwestią do dogadania.

Gdzie odbędzie się sesja?

 

Jeżeli macie jakieś swoje miejsce, które jest dla Was ważne i chcielibyście żebym uwieczniła Was właśnie tam, koniecznie je zaproponujcie! Park, centrum miasta,  Beskidy, czy Łeba – wszystko jest możliwe. Jeśli natomiast nie macie pomysłu na lokalizację, z chęcią zaproponuję Wam kilka miejsc, które na pewno będą piękną scenerią na Waszą sesję. 

Jak/kiedy zapłacę za sesję?

 

Po ustaleniu wszystkich szczegółów poproszę Was o wpłacenie zadatku, który zagwarantuje Wam rezerwację terminu. Na dokonanie reszty płatności macie czas do dnia naszej sesji.

Nie wiem co ubrać na sesję, czy możesz mi pomóc?

 

Pewnie! Przed sesją dostaniecie ode mnie poradnik dotyczący wyboru stylizacji, który powinien ułatwić Wam tę decyzję. W razie wątpliwości zawsze służę pomocą!

 

Stresuje mnie pozowanie, masz na to sposób?

 

Wiem, że wielu osobom przed sesją towarzyszy stres związany z brakiem doświadczenia w pozowaniu. Jednak moim zdaniem brak doświadczenia to atut!
Sesja ma być dla Was dobrą zabawą i co najważniejsze – celebracją wspólnie spędzanego czasu. Na zdjęciach zapisana będzie Wasza historia, Wasze emocje i uczucia.

 

Cieszcie się sobą, a ja zadbam o resztę. Może poproszę Was żebyście trzymali się za ręce, albo popatrzyli w konkretne miejsce. Sesja będzie toczyć się własnym tempem i powstanie z tego Wasza, wyjątkowa historia.

 

Czy możemy dostać też nieobrobione zdjęcia (pliki RAW)?

 

Pliki RAW, czyli ‘surowe zdjęcia’ to półprodukty. To tak jakbyście kupili w sklepie wszystkie składniki na zapiekankę zamiast gotowego dania w restauracji. Obróbka zdjęć to kluczowa część procesu tworzenia Waszej historii, właśnie dlatego, pliki RAW nie podlegają sprzedaży.