Let me capture your love story

 

Let me capture your love story

 

 

WASZE HISTORIE

Karolina & Mateusz

SESJA NARZECZEŃSKA

Czy istnieje lepszy sposób na celebrację narzeczeństwa, niż spędzenie czasu z ukochaną osobą, robiąc to, co kocha się najbardziej? Karolina i Mateusz to niezwykle aktywna para, która zasugerowała sesję górską na Rysiance – szczycie w Beskidzie Żywieckim. Jest to dla nich ważne miejsce, które niesie ze sobą wiele historii. Od razu się zgodziłam!

 

Wiktoria & Klara & Amba

SESJA RODZINNA

To cudowne trio: Wiktorię, małą Klarę i, Ambę – czworonożnego członka rodziny, poznałam w jedno z ostatnich ciepłych jesiennych popołudni. Dziewczyny emanowały tak pozytywną energią, że od razu wiedziałam, że będzie to sesja wielu uśmiechów, pełna gier i zabaw.

Rodzina Trenda

SESJA RODZINNA

Marlena i Marek wraz z Tadziem i Franiem to cudowna rodzina, którą znam od wielu lat! Pamiętacie tę cool starszą siostrę Waszej przyjaciółki? Tak, dla mnie to właśnie Marla. To Marlena i Marek uwierzyli w moją fotografię jeszcze zanim ja w nią wierzyłam, za co zawsze będę im wdzięczna. Dlatego byłam zachwycona, kiedy poprosili mnie o uchwycenie ich pociech podczas jesiennej sesji dziecięcej. Wyszła nam z tego sesja rodzinna i, nie ukrywam, bardzo się z tego cieszę!

Weronika & Bartek

& Franek

SESJA CIĄŻOWA & RODZINNA

Spotkania z Weroniką i Bartkiem były naprawdę niezwykłe… Dlaczego? Spotkaliśmy się dwa razy. Podczas naszego pierwszego spotkania Werka była dosłownie na finiszu ciąży (niecałe dwa tygodnie do porodu!), a kolejne spotkanie miało miejsce, kiedy Franek miał już miesiąc! To naprawdę niesamowite być świadkiem tego, jak stajecie się rodzicami.

Wasze historie to nie tylko fotograficzne galerie, na które spoglądać będziecie przez lata. To także wspomnienia, które tworzycie podczas tych, krótkich momentów spędzonych na celebrowaniu swojej miłości. Nie każcie sesji czekać dłużej, te piękne chwile są niestety bardzo ulotne.